بررسی معرفی و آثار گروه معماری big

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن بررسی معرفی و آثار گروه معماری big :

 
معرفی و آثار گروه معماری big
بخشی از مطالب:
موسس BIG: جارک اینکلس:جارک اینگلس کار خود را به عنوان گروه جارک اینگلس در سال 2005 بعد از تأسیس شرکت معماری PLOT در سال 2001 و کار در OMA در رتردام شروع کرده است.
شرکت BIG یک گروه معماری است که پایه تشکیل آن در گوپنهاگ و نیویورک میباشد.کار اصلی این گروه:طراحی,ساخت, تفکر در زمینه معماری و توسعه شهرسازی میباشد. در حال حاظر این گروه مشغول تعداد پرشماری پروژه بزرگ در اروپا,آمریکای شمالی,آسیا و خاور میانه میباشد.طرح طراحان BIG پدید آمده از یک تجزیه و تحلیل دقیق از چگونگی تغییرات زندگی معاصر و تکامل آن به صورت مداوم میباشد.به علت تبادل فرهنگی,سیل جریان اقتصادی جهانی و فن آوری های ارتباطی,گروه معماری BIG به دنبال راه کارهای جدید از سازمان های معماری و شهرسازی است.این گروه اعتقاد دارد که به منظور مقابله با چالش های امروز,معماری به عنوان یک رشته میتواند از مرزهای ناشناخته عبور کند.معماری,هدایت روشنی از پراگماتیسم متحجر از جعبه های خسته کننده و ایده های تخیلی ساده به یک معماری علمی تخیلی و فرمالیسم دیجیتالی است.
این گروه در پروژه های خود تمرکز اصلی را بر روی:تعادل ادغام برنامه ریزی شده بر روی نتایج اقتصادی و ریست محیطی گذاشته است.
برنامه BIG ایجاد معماری مرسوم به مانند کیمیاگری از زندگی,اوقات فراغت,کار,و خرید است.معماران این گروه آزادی را برای تغییر سطوح سیاره(اشاره به کارهای عظیم و حجم های عجیب)با به وجود آوردن همپوشانی مناسبی بین یک کار ساده و تا رسیدن به مدینه فاضله,متناسب با اشکال مختلف زندگی معاصر در نظر دارد.در تمام هدف های این گروه سعی میشود که تمرکز حرکت از جزئیات کوچک به تصویر بزرگ است.


لینک کمکی