کارخانه خانه های پیش ساخته بتنی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن کارخانه خانه های پیش ساخته بتنی :

سیستم ساختمانی تیر و ستون بتنی پیش ساخته 
نگاهی اجمالی به فعالیت های کارخانه :
کارخانه خانه های پیش ساخته بتنی تهران در سال 1356 از کشور آلمان غربی خریداری شده و در سال 1359 در زمینی به مساحت 46000 متر مربع به بهره برداری رسیده است . رسالت اصلی این کارخانه انبوه سازی مسکن متناسب با الگوی مصرف و مطابق با استانداردهای فنی و مهندسی ساختمان می باشد. 
ظرفیت اسمی تولید سالانه کارخانه 150000 متر مربع زیربنای مسکونی در دو شیفت کاری می باشد. با توجه به ظرفیت و فن آوری به کارگرفته محصولات تولیدی کارخانه عبارتند از : تیرو ستون , سقف , پله , دیوار خارجی و داخلی باربر , دست انداز و دیوار محوطه. 
طراحی و محاسبات قطعات و اتصالات آنها منطبق با آیین نامه های متداول کشور و همچنین آیین نامه (PCI) صورت می گیرد. 
پس از طی مراحل نظافت و روغن کاری قالبها جای گذاری شبکه آرماتور و آهن آلات در قالب, بتن ریزی , ارتعاش ,ماله کشی , پرداخت و انتقال به کوره پخت , قطعات آماده حمل به کارگاه و نصب می باشد.
حرکت باکت حمل و بتن پخش کن روی خطوط و تخلیه بتن داخل قالب به صورت مکانیزه توسط اتاق کنترل صورت می گیرد. جهت پرداخت سطح فوقانی و ویبره بتن در طول ریل خطوط افقی دستگاه ویبره تعبیه شده است. عمل آوری قطعات در کوره های بخار که در سرتا سر خطوط افقی در قسمت تحتانی و در دو طبقه قرار گرفته انجام می شود. این امر تولید مستمر در تمام فصول سال را فراهم می سازد


لینک کمکی